A

DJI Inspire 1 2.0 RAW professionaalne droon piloodiga

Ei ole saladus, et DJI on droonide tootmises üks maailma parimaid. 2015. aastal ilmavalgust näinud DJI Inspire 1 seeria droon oli professionaalsete fotograafide, videograafide ja lausa Hollywoodi filmitootjate seas koheselt täielik hitt, sest tegemist on praktiliselt valmis platvormiga ülimalt kvaliteetse video- ja fotomaterjali salvestamiseks õhust ning see pakub kõiki professionaalile vajalikke funtsioone. Sellest ajast saati on DJI arendanud Inspire platvormi edasi ja CINEFILMi käsutuses olev lennumasin on Inspire 1 seeriast kõige vingem variant. Platvormiks on kõikide täiustustega Inspire 1 2.0, kus on kasutusel võimsamad mootorid, uuendatud elektroonika ja paremad tiivikukinnitused. RAW tähendab, et droonil on küljes kinofilmikvaliteeti pakkuv Zenmuse X5R MFT sensoriga kaamera, millel on ka objektiivi vahetamise võimalus. Vaikimisi kasutame komplektis olevat 15 mm F1.7 objektiivi, kuid võimalik on rakendada ka kõiki teisi kergemaid MFT objektiive.

Kaamera salvestab pardal 512GB SSD kaardile CinemaDNG formaadis RAW pilti kuni 4K 30P. Filmimaterjali saab hõlpsalt kasutada koos ARRI Alexa ja RED kaamerate pildiga, samas sobib hästi ka meie renditava Panasonic GH5ga. Võimalik on tekitada õhk-maa videolink 720p kvaliteediga, et kuvada Live-pilti näiteks suurele LCD ekraanile HDMI ühenduse abil. Droon suudab lennata kuni 70-80 km/h ja seda vajadusel ka tugevama tuulega. Kaamera on 360 kraadi ulatuses ka pööratav ning seda saab suunata üles ja alla. Masina lennuaeg on orienteeruvalt 12-15 min ühe akuga, seejärel tuleb teha lühike paus, et vahetada aku ja käivitada droon uueks lennuks. RAW kvaliteediga materjali mahub ühe SSD peale umbes poole tunni jagu. Drooni on võimalik kasutada ka ühe piloodiga, kes masinat piloteerib ja opereerib ka kaamerat. Siiski saavutab parima tulemuse kahekesi – piloodi ja kaamera operaatoriga.

Tõenäoliselt on Inspire 1 RAW Eestis tegutsevatest aparaatidest üks parima pildikvaliteediga droone. Uuri julgelt lisa, kuidas saaksime selle lennumasinaga Sulle kasulik olla. Seda drooni rendime reeglina siiski vaid piloodiga koos. Kaameraoperaator võib olla ka kliendi poolt.

RAW filmimaterjali saame teisendada näiteks Prores 422 HQ formaati ja värviruumidest saab valida sRGB, Adobe RGB, Rec 709 ja D-Log vahel. Rendihinnale lisandub piloodi tunnitasu.

Teistelt kasutajatelt saad hinnangud

Vastavus piltidele:
Asukoht:
Puhtus:
Kokku 0 hinnangut

Müüja

Georg

0 tehingut Liitunud 8.11.2017.

120.00€/päev
Tallinn, Tallinna linn, Estonia
Teenuse tellimiseks peate olema liitunud kasutaja. Liitumine on lihtne ja võtab aega kõigest paar minutit.
Registreeru või Logi sisse